Śpiwory puchowe

 

Śpiwory puchowe BIKER

trzysezonowe, lekkie i małe po spakowaniu śpiwory o szerokim zastosowaniu. Innowacyjna konstrukcja pozwala na używanie ich także jako płaszcza lub kamizelki puchowej: umożliwia stanie, chodzenie a nawet jazdę rowerem bez opuszczania ciepłego śpiwora. Zaprojektowane specjalnie dla rowerzystów, polecane wszystkim ceniącym niestandardowe, wielofunkcyjne rozwiązania sprzyjające oszczędnościom w objętości i wadze noszonego / wożonego sprzętu.

 

Śpiwory puchowe ALPINIST

specjalistyczne śpiwory bez zamka o najlepszym stosunku termiki do ciężaru. Polecane w szczególności alpinistom jako śpiwory do zastosowania na wysokich obozach oraz jako docieplenie innych śpiworów.

 

Śpiwory puchowe ULTRALIGHT

ultralekkie i bardzo małe po spakowaniu śpiwory trzysezonowe z krótkim zamkiem. Polecane wszystkim użytkownikom, którzy liczą każdy gram noszonego sprzętu.

 

Śpiwory puchowe SUPERLIGHT

niezwykle lekkie i bardzo małe po spakowaniu trzysezonowe śpiwór turystyczne i trekkingowe. Polecane do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego.

 

Śpiwory puchowe VOYAGER LIGHT

bardzo lekkie i małe po spakowaniu trzysezonowe śpiwory turystyczne i trekkingowe. Polecane do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego.

 

Śpiwory puchowe CAMPER

lekkie, trzysezonowe, wielofunkcyjne śpiwory o kształcie mumii poszerzonej w nogach. Polecane wszystkim turystom potrzebującym śpiworów szerszych w okolicy nóg, a także osobom poszukującym wielofunkcyjnych rozwiązań.

 

Śpiwory puchowe SKAUT

popularne, lekkie i małe po spakowaniu dwusezonowe śpiwory turystyczne i trekkingowe. Do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego. W szczególności polecane osobom kupującym swój pierwszy śpiwór puchowy.

 

Śpiwory puchowe FRIEND LIGHT

dwusezonowe śpiwory o klasycznym prostokątnym kształcie, zapewniające dużo miejsca do spania. Dla poszukujących wygody i wielofunkcyjności.

 

Śpiwory puchowe GLOBETROTTER

popularne trzysezonowe śpiwory turystyczne i trekkingowe o wszechstronnym zastosowaniu. Polecane do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego.

 

Śpiwory puchowe VAGABOND 2

czterosezonowe śpiwory o wszechstronnym zastosowaniu. Polecane jako śpiwory turystyczne, trekkingowe i do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego.

 

Śpiwory puchowe BACKPACKER

trzysezonowe śpiwory wspinaczkowe, turystyczne i trekkingowe o wszechstronnym zastosowaniu. Polecane do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego.

 

Śpiwory puchowe EXPLORER

popularne czterosezonowe śpiwory turystyczne i trekkingowe o wszechstronnym zastosowaniu bez względu na porę roku. Polecane do każdego rodzaju zastosowania, również jako ekonomiczna wersja śpiwora wyprawowego (najcieplejsze modele).

 

Śpiwory puchowe TRAVELLER

czterosezonowe, wygodne, wielofunkcyjne śpiwory w kształcie mumii poszerzonej w nogach. Polecane wszystkim turystom potrzebującym śpiwora szerszego w okolicy nóg, a także osobom poszukującym wielofunkcyjnych rozwiązań.

 

Śpiwory puchowe HUNTER

czterosezonowe śpiwory o wszechstronnym zastosowaniu. Zaprojektowane specjalnie dla kierowców i myśliwych, polecane także wędkarzom, obserwatorom przyrody i miłośnikom survivalu.

 

Śpiwory puchowe VOYAGER

czterosezonowe śpiwory turystyczne i trekkingowe o wszechstronnym zastosowaniu. Polecane do każdego rodzaju zastosowania w granicach podanego zakresu temperaturowego.

 

Śpiwory puchowe MAKALU

bardzo ciepłe śpiwory o stosunkowo niewielkiej wadze, przeznaczone dla użytkowników, którzy chcą i potrafią każdorazowo przygotować je do użycia. Polecane osobom, dla których priorytetem jest jak najniższa waga śpiworów wyprawowych, jednocześnie świadomym ich specyfiki

 

Śpiwory puchowe LHOTSE

super ciepłe śpiwory wyprawowe przeznaczone na niskie i najniższe temperatury – wyprawy zimowe polarne i wysokogórskie oraz dla wyjątkowo łatwo marznących osób (czytaj więcej [+])

 

Śpiwory puchowe EVEREST

ekstremalnie ciepłe, ekspedycyjne śpiwory puchowe przeznaczone na najniższe temperatury – wyprawy zimowe himalajskie i polarne.

 

wróć do początku strony ^