Kurtki puchowe

 

Kurtki puchowe PROTON VARIO

ciepłe, funkcjonalne, dopasowane do sylwetki męskie kurtki puchowe z dopinanym na zamek, dużym, regulowanym w 3 płaszczyznach kapturem, pasującym zarówno na kask, jak i na gołą głowę użytkownika. Przeznaczone do wszelkich zastosowań: do miasta i na trekking, na narty i do wspinaczki, na zimowe spacery i na górskie wyprawy aż po wejścia na siedmiotysięcznki - jako samodzielna kurtka lub bardzo ciepła warstwa termiczna pod odzież wierzchnią.

 

Kurtki puchowe ANDROMEDA

bardzo lekkie, ciepłe i wygodne kurtki puchowe o dopasowanym damskim kroju. Przeznaczone do używania samodzielnie jako kurtka zewnętrzna lub jako tzw. sweter puchowy pod odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach - od chłodnych wieczorów późnym latem na biwakach, przez zimę w mieście, aż po trekingowe wejścia na siedmiotysięcznki.

 

Kurtki puchowe ANDROMEDA MIDI

bardzo lekkie, ciepłe i wygodne kurtki puchowe o dopasowanym damskim kroju. Przeznaczone do używania samodzielnie jako kurtka zewnętrzna lub jako tzw. sweter puchowy pod odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach - od chłodnych wieczorów późnym latem na biwakach, przez zimę w mieście, aż po trekingowe wejścia na siedmiotysięcznki.

 

Kurtki puchowe NEUTRON

bardzo lekkie, ciepłe i wygodne kurtki puchowe o dopasowanym kroju typu unisex. Przeznaczone do używania samodzielnie jako kurtki zewnętrzne lub jako tzw. sweterki puchowe pod odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach - od chłodnych wieczorów późnym latem na biwakach, przez zimę w mieście, aż po trekingowe wejścia na siedmiotysięcznki.

 

Kurtki puchowe NEUTRON PLUS

ciepłe, funkcjonalne i lekkie kurtki puchowe z regulowanym integralnym kapturem. Przeznaczone do używania jako samodzielne kurtki lub jako warstwa termiczna pod odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach - od chłodnych wieczorów późnym latem na biwakach, przez zimę w mieście, aż po trekingowe wejścia na siedmiotysięcznki.

 

Kurtki puchowe PROTON

bardzo lekkie, ciepłe i wygodne kurtki puchowe o dopasowanym męskim kroju. Przeznaczone do używania samodzielnie jako kurtki zewnętrzne lub jako tzw. sweterki puchowe pod odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach - od chłodnych wieczorów późnym latem na biwakach, przez zimę w mieście, aż po trekingowe wejścia na siedmiotysięcznki.

 

Kurtki puchowe CALYPSO

niezwykle lekkie, ciepłe i wygodne sweterki puchowe o dopasowanym damskim kroju. Do używania samodzielnie jako lekkie kurtki w bezwietrzne dni i wieczory lub pod wiatroszczelną odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach - zarówno w mieście, jak i w terenie. Sprawdzą się również doskonale jako docieplenie śpiwora.

 

Kurtki puchowe QUARK

Niezwykle lekkie, ciepłe i wygodne męskie swetry puchowe o dopasowanym kroju. Do używania samodzielnie jako lekkie kurtki w bezwietrzne dni i wieczory lub pod wiatroszczelną odzież wierzchnią w rozmaitych warunkach pogodowych - zarówno w mieście, jak i w terenie. Sprawdzą się również doskonale jako docieplenie śpiwora.

 

Kurtki puchowe ANTARES

lekkie i wygodne kurtki puchowe o sportowym, luźniejszym kroju. Polecane do wszystkich form aktywności outdoorowej późną jesienią i zimą, a także jako jesienno-zimowa kurtki miejskie.

 

Kurtki puchowe SIRIUS

lekkie i wygodne, wielofunkcyjne kurtki miejskie i outdoorowe. Kurtki doskonałe do wszystkich form aktywności outdoorowej późną jesienią i zimą, polecane także jako jesienno-zimowa kurtki miejskie.

 

Kurtki puchowe ORION

niezwykle wygodne, niekrępujące ruchów, wielofunkcyjne kurtki miejskie i outdoorowe o klasycznym kroju. Przeznaczone dla wszystkich osób marznących zimą zarówno w mieście, jak i w terenie.

 

Kurtki puchowe ARCTURUS

niezwykle wygodne, lekkie, niekrępujące ruchów, wielofunkcyjne kurtki outdoorowe i wyprawowe o klasycznym kroju. Przeznaczone w szczególności na trekingi i wyprawy wysokogórskie.

 

Kurtki puchowe PROCYON

bardzo ciepłe kurtki puchowe o wszechstronnym zastosowaniu. Polecane na mroźne i zmienne warunki pogodowe z silnym wiatrem i opadami śniegu oraz śniegu z deszczem.

 

Kurtki puchowe POLARIS

typowo ekspedycyjne, bardzo ciepłe, wiatroszczelne kurtki puchowe na warunki ekstremalne. Przeznaczone na najtrudniejsze wyprawy, przede wszystkim polarne.

 

Kurtki puchowe ASTERION

bardzo ciepłe, wiatroszczelne, niekrępujące ruchów, wielofunkcyjne kurtki wyprawowe. Przeznaczone przede wszystkim na wyprawy wysokogórskie - zarówno do odpoczynku, na biwaki, jak i do wspinaczki w niskich temperaturach i przy dużym wietrze.

 

wróć do początku strony ^