Spodnie puchowe

 

Spodnie puchowe RAMBLER

proste i lekkie spodnie puchowe bez zamków bocznych. Polecane jako druga warstwa bardzo ciepłej bielizny, a także jako docieplenie śpiwora.

 

Spodnie puchowe RANGER

lekkie spodnie puchowe wyposażone w długie boczne, nieizolowane zamki umożliwiające szybkie włożenie lub zdjęcie spodni w dowolnym momencie, bez zdejmowania butów. Polecane jako druga warstwa bardzo ciepłej bielizny, a także jako docieplenie śpiwora.

 

Spodnie puchowe VIKING

spodnie puchowe z długimi zamkami bocznymi izolowanymi od wewnątrz syntetyczna listwą, umożliwiającymi szybkie włożenie lub zdjęcie spodni w dowolnym momencie, bez zdejmowania butów. Doskonałe na zimne biwaki oraz na wyprawy wysokogórskie, jako druga warstwa bardzo ciepłej bielizny pod wiatroszczelne spodnie zewnętrzne, a także jako docieplenie śpiwora.

 

Spodnie puchowe BLIZZARD

ekspedycyjne spodnie puchowe z zamkami bocznymi izolowanymi od wewnątrz syntetyczna listwą, a od zewnątrz zapinaną na rzep patką chroniącą zamki przed wiatrem i śniegiem. Doskonałe na zimne biwaki oraz na wyprawy wysokogórskie jako spodnie szturmowe.

 

Spodnie puchowe GLACIER

bardzo ciepłe wyprawowe spodnie puchowe wyposażone w biegnącą wzdłuż zamków po wewnętrznej stronie grubą listwę puchową, doskonale zabezpieczającą przed przewianiem i stratami ciepła, oraz w zewnętrzną patkę zapinaną na rzep, chroniącą zamki przed wiatrem i śniegiem. Polecane na ekstremalne wyprawy w najzimniejsze rejony świata jako spodnie zewnętrzne, zarówno szturmowe, jak i biwakowe, do długiego przebywania na mrozie.

 

Spodnie puchowe ICEBREAKER

najbardziej zaawansowane i najcieplejsze ekspedycyjne spodnie puchowe. Wyposażone w biegnącą wzdłuż zamków po wewnętrznej stronie grubą listwę puchową, doskonale zabezpieczającą przed przewianiem i stratami ciepła, oraz w zewnętrzną patkę zapinaną na rzep, chroniącą zamki przed wiatrem i śniegiem. Polecane na ekstremalne wyprawy w najzimniejsze rejony świata jako spodnie zewnętrzne, zarówno szturmowe, jak i biwakowe, do długiego przebywania na mrozie.

 

wróć do początku strony ^